I OBERT D’ESCACS SANTA EUGÈNIA DE TER 2008

https://chess-results.com/tnr9643.aspx?lan=9&turdet=YES

CAMPIÒ: Alex Vidal Zamora (Santa Eugènia)

SEGON: Carles Serra Labrador (Gerunda)

TERCER: F.Xavier Saurina Sunyer (GERUNDA)

II OBERT D’ESCACS SANTA EUGÈNIA DE TER 2009

http://chess-results.com/tnr18400.aspx?lan=2&art=1&fed=ESP

CAMPIÒ: Lluis Canellas Mogide (TORRENEGRA)

SEGON: Francisco Cobos Navarro (Llinars del Valles)

TERCER: Pere Mas Recorda (PINEDA DE MAR)

III OBERT D’ESCACS SANTA EUGÈNIA DE TER

http://chess-results.com/tnr18399.aspx?lan=2&art=4&fed=ESP

CAMPIO: Victor Lillo Castany (FIUERES)

SEGON: Pol Sabria Batlle (SANTA EUGÈNIA)

TERCER: Luis Enrique Valle (EL PONT)

IV OBERT D’ESCACS SANTA EUGÈNIA DE TER 2011

http://chess-results.com/tnr27250.aspx?lan=2&art=4

CAMPIO:MC Luis Enrique Valle (GERUNDA)

SEGON: MC Pol Sabria Batlle (SANTA EUGÈNIA)

TERCER: Alex Vidal Zamora (SANTA EUGÈNIA)

V OBERT D’ESCACS SANTA EUGÈNIA DE TER 2012

http://chess-results.com/tnr42552.aspx?lan=2&art=4

CAMPIO: Alex Vidal Zamora (SANTA EUGÈNIA)

SEGON: MC Pol Sabria Batlle (SANTA EUGÈNIA)

TERCER: Jordi Guso Llorca (GERUNDA)

VI OBERT D’ESCACS SANTA EUGÈNIA DE TER 2013

http://chess-results.com/tnr64336.aspx?lan=2&art=4

CAMPIO: MC Alex Vidal Zamora (SANTA EUGÈNIA)

SEGON: MC Jaume Mundet Riera (GERUNDA)

TERCER: Rasen Mediña Masdeu (GERUNDA)

VII OBERT D’ESCACS SANTA EUGÈNIA DE TER 2013

https://chess-results.com/tnr84482.aspx?lan=2&art=4

CAMPIO: Eduard Aymerich Verdaguer (OLOT)

SEGON: Sergi Kucherenko (GUIXOLENC)

TERCER: Isaac Gultresa Boada (GERUNDA)

VIII OBERT D’ESCACS SANTA EUGÈNIA DE TER 2014

https://chess-results.com/tnr105895.aspx?lan=2&art=4

CAMPIO: Jesus Caballero Maytin (GERUNDA)

SEGON: Daniel Molina Carretero (GERUNDA)

TERCER: Ricardo Alejo Alvarez (CASSÀ)

IX OBERT D’ESCACS SANTA EUGÈNIA DE TER 2015

http://chess-results.com/tnr127697.aspx?lan=9&art=4&turdet=yes&flag=30

CAMPIO: MC Alex Vidal Zamora (SANTA EUGÈNIA)

SEGON: MC Pol Sabria Batlle (SANTA EUGÈNIA)

TERCER: MC Jaume Mundet Riera (GERNDA)

X OBERT D’ESCACS SANTA EUGÈNIA DE TER 2015

CAMPIO:MC Alex Vidal Zamora (SANTA EUGÈNIA)

SEGON: David Carrasco Holgado (GERUNDA)

TERCER: NOLI GUZMAN (DOTZE CASTELLS)

XI OBERT D’ESCACS SANTA EUGÈNIA DE TER 2016

CAMPIO: MC Sergi Vericat Gonzalez (GERUNDA)

SEGON: Daniel Molina Carretero (GERUNDA)

TERCER:. Lienko Aleksei (PLATLA D’ARO)

XII OBERT D’ESCACS SANTA EUGÈNIA DE TER 2017

CAMPIO: Ismael Molano (MONTORNES)

SEGON: Jordi Alvarez Serra (SANTA EUGÈNIA)

TERCER: MC Emili Colls Gelabert (FIGUERES)

XIII OBERT D’ESCACS SANTA EUGÈNIA DE TER 2018

https://chess-results.com/tnr341301.aspx?lan=2&art=4

CAMPIO:MC Ramon Dorca (BANYOLES)

SEGON: Rex Tolsten Claus (SANTA EUGÈNIA)

TERCER : Abel Lazaro Pujol (OLOT)

XIV OBERT D’ESCACS SANTA EUGÈNIA DE TER 2019

https://chess-results.com/tnr430293.aspx?lan=2&art=4

CAMPIO: MC Emili Colls Gelaberto (FIGUERES)

SEGON: Nathan Grimault (PLAICENNE DU TOUCHE)

TERCER: Miquel Farre i Benseny ( SANT GREGORI)