Campionat Territorial d’Escacs Actius de Girona 2016
Tramos A 2101- 2250, B 1951- 2100, C 1801- 1950, D 1651- 1800, E menos 1650 total acum
SPA SGR GER acum tramo
Rank Nombre Elo Enr FED Club tramo Pts Pts Pts Pts
1 CM Colls Gelaberto Emili 2278 CAT Figueres C.E. 7,5 6 8 21,5
2 Castrillon Otero Javier 2174 CAT Gerunda, C.E. A 7,5 5,5 5 18 1ro
3 Saurina Suñer Francesc Xavier 2098 CAT Gerunda, C.E. B 5,5 5,5 6 17 1ro
4 De Azua  Arpi Rafael 2079 CAT Gerunda, C.E. B 6 5 5 16 2do
5 Alarcon Pages Salvador 1952 CAT Santa Eugenia Escacs B 5,5 3,5 5,5 14,5 3ro
6 Badosa Romanyo Albert 2032 CAT Santa Pau Club Escacs B 5,5 4,5 4,5 14,5
7 Romera Fernandez Manel 1738 CAT Guixolenc C.E. D 5 4 5 14 1ro
8 Boubakha Mohamed 1913 CAT Santa Eugenia Escacs C 4 5 5 14 1ro
9 Vidal Palou Jordi 1951 CAT Santa Eugenia Escacs B 5 4,5 4,5 14
10 Gimenez Pau Daniel 1803 CAT Santa Eugenia Escacs C 5 4,5 3,5 13 2do
11 Trias Punset Carles 1847 CAT Santa Pau Club Escacs C 4,5 4,5 4 13 3ro
12 Casanellas Ruano Lluis 2243 CAT Santa Eugenia Escacs A 0 6,5 5,5 12 2do
13 Alvarez Martinez Robert Carlo 2041 CAT Figueres C.E. B 0 6,5 5,5 12
14 Domenech Plana Jaume 2297 CAT Gerunda, C.E. 0 6 6 12
15 Mayor Sanchez Angel 2042 CAT Cassa C.E. B 5,5 0 6 11,5
16 Arribas Viera David 1932 CAT Santa Eugenia Escacs C 5,5 5,5 0 11
17 Lazaro Pujol Abel 1711 CAT Olot D 5 4 0 9 2 do
18 Turón Crosa Isaac 1705 CAT Santa Eugenia Escacs D 0 4 5 9 3 ro
19 Fernandez Perez Didier MC 2337 CAT Figueres C.E. 0 0 8,5 8,5
20 Muratet Casadevall Elies 2026 CAT Banyoles, C.E. B 3 5 0 8
21 Castellà Margarit Joan Enric 1881 CAT Santa Eugenia Escacs C 4 0 4 8
22 Moles Benali Joan 1700 CAT Santa Eugenia Escacs D 0 4 4 8
23 Foix Breto Antoni 1856 CAT Sant Gregori C.E. C 0 4 4 8
24 Carrasco Holgado David 2250 CAT Gerunda, C.E. A 0 7,5 0 7,5 3 ro
25 Parramon Ros Francesc 2209 CAT Gerunda, C.E. A 6,5 0 0 6,5
26 MK Muratet Casadevall Albert 2237 CAT Banyoles, C.E. A 0 6 0 6
27 MK Vinardell Cruañas Sergi 2287 CAT Olot 6 0 0 6
28 Calvo Anthony 1768 CAT Santa Pau Club Escacs D 6 0 0 6
29 Mundet Riera Joaquim 2028 CAT Gerunda, C.E. B 0 6 6
30 Llorenç Estades Ramon 2016 CAT Gerunda,C.E. B 0 5,5 5,5
31 Oliva Llorens Antoni 2100 CAT Banyoles, C.E. B 5,5 0 0 5,5
32 Mundet Riera Jaume 2327 CAT Gerunda, C.E. 0 5,5 0 5,5
33 Clotas Marti Ramon 1774 CAT Santa Eugenia Escacs D 0 1,5 3,5 5
34 Ruiz De Morales  I Cespedes J 1971 CAT Banyoles, C.E. B 5 0 5
35 Bigas Hospital Jordi 2089 ESP Guixolenc C.E. B 0 5 5
36 Colomer Camarasa Jordi 2024 CAT Gerunda, C.E. B 0 5 5
37 Puigvert Vigo Lluis 1838 CAT Olot C 5 0 5
38 Morales Dalmau Jordi 2097 CAT Guixolenc C.E. B 0 5 5
39 Garcia Taberner Laura 2151 CAT Sant Gregori C.E. A 0 5 5
40 Fernandez Alsina David 1921 CAT Gerunda, C.E. C 4,5 4,5
41 Clot Chico Arnau 2084 CAT Santa Eugenia Escacs B 0 4,5 4,5
42 Pau Plana Albert 2162 CAT Santa Pau Club Escacs A 4,5 0 4,5
43 Llach Mascaro Josep Mª 2066 CAT Banyoles, C.E. B 0 4,5 4,5
44 Cros Garcia Marc 1769 CAT Olot D 4,5 0 4,5
45 Kostov Krumovski Trayan 1661 CAT Santa Eugenia Escacs D 1,5 3 4,5
46 Serrat Juanola Xavier 1910 CAT Santa Pau Club Escacs C 4 0 4
47 Boix Gravolosa Josep Mª 1829 CAT Olot C 4 0 4
48 Alcaraz Martinez Leandro 1738 CAT Figueres C.E. D 4 0 4
49 Rodriguez Fernandez Bernat De 1853 CAT Gerunda C.E. C 4 4
50 Sabates Ple Josep 1817 CAT Gerunda, C.E. C 4 4
51 Pales Pi Marta 1594 CAT Gerunda, C.E. E 4 4 1ro
52 Crusats Mir Josep 1959 CAT Tona-La Crema Club Escacs B 3,5 0 3,5
53 Soy Viñas Francesc 1782 CAT Olot D 3,5 0 3,5
54 Cuesta Alemany Guillem 1783 CAT Santa Pau Club Escacs D 3,5 0 3,5
55 Olcina Monells Jordi 1560 CAT Olot E 3,5 0 3,5 2do
56 Verdaguer Planella Pol 1484 CAT Olot E 3,5 0 3,5 3r0
57 Barraca Gonzalez Jordi 2024 CAT Santa Eugenia Escacs B 0 3,5 3,5
58 Acevedo Egido David 1898 CAT Alt Emporda, Club D’escacs C 0 3,5 3,5
59 Garcia Calleja Rafael 1839 CAT Sant Gregori C.E. C 0 3,5 3,5
60 Blasco Vidal Joan 1817 CAT Gerunda, C.E. C 3,5 3,5
61 Singh Sukhwinder 1700 CAT Olot D 3 0 3
62 Casadevall Busquets Jordi 1717 CAT Olot D 3 0 3
63 Villa Carrillo Julio 1835 ESP Gerunda, C.E. C 3 3
64 Saurina Colomer Carles 1639 CAT Gerunda, C.E. D 3 3
65 Camprubi I Juanola Jordi 1740 CAT Banyoles, C.E. D 2,5 0 2,5
66 Roqueta Maffei Oscar Nahuel 1686 CAT Santa Eugenia Escacs D 2,5 2,5
67 Naspleda Nuñez Pere 1567 ESP Gerunda, C.E. E 2 2
68 Barraca Borozenets Enric 1330 CAT Santa Eugenia Escacs E 0 1,5 1,5
69 Compta Molla Guillem 1356 ESP Santa Pau Club Escacs E 1 0 1
70 Ribera Pinyol Josep 1625 CAT Santa Pau Club Escacs E 1 0 1
71 Garcia Castany Jose 1687 CAT Santa Eugenia Escacs D 1 1
72 Camps Torrents Josep 1652 CAT Gerunda, C.E. D 1 1
73 Fernandez Fyropyatova Daniel 1357 ESP Gerunda, C.E. E 0 0,5 0,5