Category Archives: Escacs

04 nov.
0

XX Torneig de Fires de Girona.

Avui al matí es jugava el XX Torneig de fires de Girona “Memorial Antoni Medinyà” – Grup S14, organitzat pel C.E. Gerunda amb un participació de 49 nens, el ritme de joc ha estat de ( 5 finish ), on ...

Read More
27 oct.
0

Fires de Sant Narcís de Girona 2018

Fires de Sant Narcís Girona ,del 26 octubre al 04 de novembre de 2018 ,des de el club Escacs Santa Eugènia tenim barraca Nº 17 . Entrepans,freds i calents i begudes. “Us hi esperem!”

Read More
15 oct.
0

Campionat de Catalunya per Equips d’edats: 12/10/2018-14/10/2018

Ahir va finalitzar el Campionat de Catalunya per Equips d’edats, del 12 al 14 d’octubre a Tossa de Mar. El nostre equip Sub 12 a finalitzat dotzè de 26 equips, l’equip estava compost per en Jordi Barraca com a Delegat, ...

Read More
02 oct.
0

Campions de Catalunya per Equips de Preferent de Ràpides 2018

Club d’escacs Santa Eugènia Equip: Arnau Clot Lluis Casanelles Salvador Alarcón Jordi Vidal

Read More
17 set.
0

XII torneig d’escacs poble Vilobi

El club Escacs Santa Eugènia presenta dos equips A,B. equip revelació Santa Eugènia A el Santa Eugènia B amb dos jugadors veterenans i dos nens de l’escola amb bon resultats. avui hem Gaudít un gran día ha Vilobi .a mes ...

Read More
10 set.
0

Festes del barri de Santa Eugènia

Partides Simultáneas d’escacs realitzade s per el jugador N-2 del club . com cada any ,aportem el nostre granet de sorra a las festas del nostre barri de Santa Eugènia ” Girona ” Arnau Clot avui en 19 escaquers i 19 ...

Read More
26 ag.
0

VI Campionat Territorial d’Actius de Girona (Santa Eugènia) 2018: Ronda 8

Tram Infantils: Campió Sub 8 Sanchez Aguilar Sergi ( Club d’Escacs Llinars ) Campió Sub 10 Salinas Tomas Daniel ( Club d’Escacs Colón Sabadell Chessy ) Campió Sub 12 García Caro Juan Albert_ ( Club d’Escacs Alt Emporda ) Campió ...

Read More
06 ag.
0

VIII Llampec Santa Eugènia de ter

La nit de divendres finalitzaba el tercer campionat ha Santa Eugènia de Ter amb 32 inscrits Campio Francesc Xevier Saurina (Gerunda) Segon Juan Ayllon (Totdera) Tercer Francisco Cobos (Hostalric)

Read More
06 ag.
0

XIII obert Santa Eugènia de Ter 2018

Segon campionat finalitzat amb 52 inscrits Campio MC Ramon Dorca (Banyolas) Segon Rex Torsten (Santa Eugènia) Tercer Abel Lazaro (Olot) Quart MC Emili colls Cinque Miquel Farre (Sant Gregori)

Read More
29 jul.
0

Campionat d’escacs de Lloret de Mar

Campio Arnau Clot (Santa Eugènia) segon Juan Ayllon (Tordera) tercer Giorgio Stoikov (Lloret) fins ha 32 participants .

Read More